Kanser Hastalığı Olan Kişiler İçin (Grup) Psikoeğitim Programı

CategoriesDuyurularKanser Hastalığı Olan Kişiler İçin (Grup) Psikoeğitim Programı için bir yorum4.617 views

Kanser hastalığı olan kişilere psikolojik destek sağlamak, hastalığın bedene ve ruha olan etkileriyle baş etme becerisini güçlendirir ve yaşam kalitesini arttırır. Hastalığın hızı psikolojik destek gereksinim hızını da arttırdığı için en kısa sürede araştırmalara dayalı olan en etkili yöntemlerle yardımcı olunmalıdır.

Kanser Hastalığı olan Kişiler için Psikoeğitim Programı, grup terapi temelli olup, psikolojik destek sağlanırken direk bilgi paylaşımlarıyla hangi etkiyle nasıl baş edilebileceğini içerir. Bu durumda katılımcılar grup Psikoeğitim programını tamamladığında hem psikolojik destek edinmiş oluyor, hem de bu süreçte gerekli olan psikolojik, tıbbi, beslenme ve sağlık üzerine öğrendikleriyle kendini uzmanlaştırıyor. Böylece Psikoeğitim sonrası hastalık ve etkileriyle daha kolay baş edebiliyor.

Kanser Hastalığı olan Kişiler için Psikoeğitim Programı 6 hafta, haftanın 1 günü 90 dakikadır. 6 haftada tamamlanan bu programa katılım 6 kişiyle sınırlıdır. Grup sayısı dolduğu takdirde bir sonraki başlayacak olan grup için kayıt yaptırabilirsiniz.

İletişim : 0212 541 88 58
e-mail : pskesrasavas@gmail.com

Klinik Psikolog/Psikoonkolog Esra Savaş

One Reply to “Kanser Hastalığı Olan Kişiler İçin (Grup) Psikoeğitim Programı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir