Kanser Hastalığı Olan Kişiler İçin (Grup) Psikoeğitim Programı

CategoriesDuyurularYorum yok Kanser Hastalığı Olan Kişiler İçin (Grup) Psikoeğitim Programı794 views

Kanser hastalığı olan kişilere psikolojik destek sağlamak, hastalığın bedene ve ruha olan etkileriyle baş etme becerilerini güçlendirir ve yaşam kalitelerini arttırır. Hastalığın hızı psikolojik destek gereksinim hızını da arttırdığı için en kısa sürede araştırmalara dayalı olan en etkili yöntemlerle yardımcı olunmalıdır.

Kanser Hastalığı olan Kişiler için Psikoeğitim Programı, grup terapi temelli olup, psikolojik destek sağlanırken direk bilgi paylaşımlarıyla hangi etkiyle nasıl baş edilebileceğini içerir. Bu durumda katılımcılar grup Psikoeğitim programını tamamladığında hem psikolojik destek edinmiş oluyor, hem de bu süreçte gerekli olan psikolojik, tıbbi, beslenme ve sağlık üzerine öğrendikleriyle kendini uzmanlaştırıyor. Böylece Psikoeğitim sonrası hastalık ve etkileriyle daha kolay baş edebiliyor.

Kanser Hastalığı olan Kişiler için Psikoeğitim Programı 6 hafta, haftanın 1 günü 90 dakikadır. 6 haftada tamamlanan bu programa katılım 6 kişiyle sınırlıdır. Grup sayısı dolduğu takdirde bir sonra başlayacak olan grup için kayıt yaptırabilirsiniz.
Bu programa katılım ücreti toplam 360 YTL(+KDV)‘ dir. Her oturumun farklı içeriği olmasından dolayı 6 oturuma da katılınması gerekmektedir.

 

Başlangıç Tarihi:19 Şubat (Perşembe) 2015 saat: 12.30

İletişim : 0212 541 88 58
e-mail : pskesrasavas@gmail.com\ mlk.yldrm89@gmail.com
Eğitim Adresi : Florya Cad. Nazar Apt. No:12 Şenlik köy Mahallesi Giriş Kat

 

Asistan Melek Yıldırım
Klinik Psikolog/Psikoonkolog Esra Savaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir